روانشناسی اثاث کشی

چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395

 اسباب کشی یا اثاث کشی به طور قطع  یکی از  امور مشکل زندگی شهری ، به ویژه برای خانم های خانه دار می باشد .نگرانی و تشویش خاطر برای جمع کردن و سپس پهن کردن وسایل در منزل ، جدا شدن از محیط قبلی و عادت کردن با محیط و شرایط جدید  را در این اسباب کشی نمی توان نادیده گرفت. .

جدی ترین  عامل تشویش ها و نگرانیها و منشا بسیاری از آشفتگیهای عصبی  ، عدم برنامه ریزی است. لذا برای اولین قدم لیستی از کارهایی که باید انجام گیرند، با حفظ ترتیب و زمان بندی و همچنین لوازمی که باید جابه جا شوند را برروی کاغذ یادداشت نمایید ، سپس مرحله بسته بندی  وسایل را شروع نمایید .  ثابت شده که افراد در محیط های شلوغ و نامنظم پرخاشگر می شوند. بنابر این سعی نمایید جمع کردن وسایل افراد خانواده را ،  خودشان به عهده بگیرند .از یک جای مشخص (مثلا آشپزخانه) شروع به جمع کردن و بسته بندی کنید و همین طور به سمت بقیه نقاط خانه پیش روید. هنگام چیدن وسایل نیز همه بسته ها را باز نکنید و هر بسته را به مکان مورد نظر ببرید تا دچار سردرگمی نشوید. فراموش نکنید که اسباب کشی عاملی برای از بین بردن آرامش شما نیست بلکه می تواند انگیزه ای برای شروع یک زندگی جدید و بهتر باشد

باربری در تهران


اسباب کشی فرصتی است برای نگاهی جدید به زندگی و کسب تجربه ای جدید و خوش آیند از یک مکان جدید و همسایه های جدید


هر بسته و جعبه را با توجه به محتوای آنها با ماژیک علامت گذاری نمایید.. به این ترتیب هنگام جابه جایی می دانید که کدام جعبه به آشپزخانه، کدام یک به اتاق خواب و کدام یک به اتاق نشیمن باید منتقل شود. تفکیک بسته ها کمک زیادی به آرامش شما خواهد نمود.از کارگران بخواهید هر بسته را با توجه به نوشته روی آن در مکان مورد نظر قرار دهند.


داشتن فهرستی کوتاه از محتویات هر جعبه  می تواند  به شما در پیدا کردن  وسایلی که احتیاج فوری و ضروری به آن را دارید،  کمک قابل توجهی خواهد نمود


بهترین روش برای چیدن لوازم و ابزار آشپزخانه آن است که از وسایل مهم و ضروری شروع کنید و جعبه وسایلی را که کمتر به کارتان می آید در آخرین مرحله مرتب کنید و آن را در گوشه ای قرار دهید.


برنامه ریزی کنید و از اعضای خانواده نیز برای چیدمان وسایل کمک بگیرید. مثلا از بچه ها بخواهید لباس ها و کمدهای خود را خودشان مرتب و تنظیم کنند.


پس از آن که وسایل بزرگ آشپزخانه و ظروف را در جای خود قرار دادید جعبه های خالی را جمع کنید تا ابزارهای کوچک میان کارتون ها گم نشوند.


دقت داشته باشید که همیشه از اجسام، ابزار و ظروف بزرگ تر به سمت وسایل کوچک تر حرکت کنید. به این ترتیب راحت تر به فضای اطراف تان نظم می دهید و آرامش بیشتری پیدا می کنید.


باربری و اسباب کشی در تهران

جمعه 10 اردیبهشت 1395

باربری و اسباب کشی در تهران

بهترین خدمات باربری و اسباب کشی با تخفیف ویژه ویژه مناطق گیشا، امیرآباد، مرزداران، شهرآرا, ستارخان


اگر قصداسباب کشی دارید و یا تمایل دارید وسیله ای را جابجا کنید بهترین باربری تهران در خدمت شماست.

  • اسباب کشی تخصصی و حرفه ای
  • باربری و حمل و نقل شهری و بین شهری از مبدا تهران
  • کادر باربری زبده و آموزش دیده
  • لوازم و تجهیزات بسته بندی حرفه ای و با کیفیت
  • سرویس VIP با مجهزترین امکانات
  • تعرفه کارشناسی شده

باربری vIP تهران با بیش از 40 سال تجربه در خدمت صنعت حمل و نقل کشور

22381218 - 22380176 - 88680152

باربری در حشمتیه

شنبه 4 اردیبهشت 1395

باربری و اتوبار در محدوده حشمتیه تهران


شرکت حمل و نقل و باربری VIP با ناوگانی مجهز و پرسنلی کارآزموده آماده حمل و نقل شهری و اسباب کشی حرفه ای

اگر قصد اسباب کشی دارید ؟

اگر تجربه کافی در این زمینه ندارید ؟

اگر برای بسته بندی و حمل وسواس دارید ؟

اگر نیاز به وسایل بسته بندی دارید ؟

اگر میخواهید سریع و مطمئن اسباب کشی کنید؟

اگر اسباب کشی برای مناطق دور و بین شهری دارید 

اتوبار VIP تهران بهترین سرویس باربری را در اختیار شما قرار خواهد داد. ما همه چیز را درباره اسباب کشی میدانیم. تجربه و رزومه درخشان باربری VIP راهنمای مناسبی برای انتخاب است.

خدمات اسباب کشی ، باربری و سرویس حمل اثاثیه در حشمتیه 

نیروهای ماهر و متخصص در امر جا ب جایی اثاثیه

بسته بندی حرفه ای و ارسال تجهیزات

حمل و جابجایی وسایل سنگین و بد بار

جابجایی جهیزیه عروس

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 22381218 - 22380176  اتوبار VIP تماس حاصل نمایید.